Заклик до жителів Донбасу
 
До всіх людей, які жили або все ще живуть тут, і постраждали від української армії або від воєнізованих об'єднань, які за погодженням з українським урядом проводили військові операції.
Donbass
 
Ми хочемо зібрати всі скоєні українською армією дії проти цивільних осіб. Щоб назвати відповідальних за скоєні злочини. Для цього необхідно зібрати докази.
 
За допомогою цих доказами і показань свідків ми змусимо Порошенко і багатьох інших відповісти за свої військові злочини перед міжнародним кримінальним судом в Гаазі або міжнародним трибуналом ООН.
 
Будь ласка, допоможіть нам, щоб жоден злочин не було забуто і не залишилося безкарним. Щоб кожен злочинець отримав справедливе покарання.
 
Допоможіть нам здійснити цей проект, підтримайте нас.
 
Ми шукаємо потерпілих і свідків, щоб оскаржити такі правопорушення згідно Римського статуту Організації Об'єднаних Націй для Міжнародного кримінального суду в Гаазі:
 
Стаття 6
Геноцид
c) навмисне створення для якої-небудь групи таких життєвих умов, що розраховані на повне чи часткове фізичне знищення її;
Стаття 7
Злочини проти людяності
Для цілей цього Статуту "злочин проти людяності" означає будь-яке з наступних діянь, якщо вони вчинені в рамках широкомасштабного або систематичного нападу на будь-яких цивільних осіб, і якщо такий напад здійснюється свідомо:
k) інші нелюдські діяння аналогічного характеру, які полягають в умисному спричиненні сильних страждань або серйозних тілесних ушкоджень чи
серйозного збитку психічному чи фізичному здоров'ю.
2. Для цілей пункту 1:
a) "напад на будь-яких цивільних осіб" означає лінію поведінки, що включає багаторазове вчинення актів, зазначених у пункті 1, проти будь-яких цивільних осіб, що вживаються з метою проведення політики держави або організації, спрямованої на вчинення такого нападу, або з метою сприяння такій політиці;
b) "винищення" включає навмисне створення умов життя, зокрема, позбавлення доступу до продуктів харчування та ліків, розрахованих на те, щоб знищити частину населення;
Стаття 8
Військові злочини
1. Суд має юрисдикцію щодо воєнних злочинів, зокрема коли вони вчинені в рамках плану або політики або при великомасштабному скоєнні
таких злочинів.
a) серйозні порушення Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, а саме одну з таких діянь проти осіб або майна, які охороняються відповідно до положень відповідної Женевської конвенції:
iii) умисне заподіяння сильних страждань або серйозних тілесних ушкоджень або шкоди здоров'ю;
xv) примус громадян супротивної сторони до участі у військових діях проти їх власної країни, навіть якщо вони перебували на службі воюючої сторони до початку війни;
--------------------------------------

Ми хочемо заявити всім про злочини, вчинені українською армією по відношенню до жителів Донбасу, і подбати про те, щоб всі відповідальні за злочини проти людяності були засуджені як військові злочинці міжнародним кримінальним судом в Гаазі.
 
Перш за все, ми хочемо викрити злочини Порошенко і засудити його як військового злочинця.
 
Допоможіть нам у цьому, якщо Вас торкнувся голод, нестача ліків, якщо Ваш будинок або квартира були зруйновані, Ви були поранені або хтось із Ваших близьких був убитий.
Ці питання стосуються тільки цивільних, жінок і дітей, які не брали участь у військових діях.
 
 
 
1. Будь ласка, дайте нам знати, якщо Вам відомі, випадки, або можливо Ваших дітей забрав український уряд, з причини того, що Ви належите до російського меншині в Україні, або за звинуваченням у сепаратизмі або тероризмі.
Нам необхідна детальна інформація. (Дані дитини, Ваші дані, коли дитину забрали, який орган влади, і, можливо, імена співробітників органу влади. Чи є документи про це?)
 
 
2. Постраждали Ви або Ваші родичі від відмови українських органів влади виплачувати пенсії та інші соціальні виплати? Чи відчували Ви голод, нужду, хвороба і / або замерзання внаслідок цього? Як довго це тривало. Є свідки, які можуть це підтвердити? Будь ласка вкажіть свідків.
 
 
3. Ваша квартира або будинок, в якому ви жили / живете, були частково / повністю зруйновані атаками української армії?
 
Важливі питання:
 
a. Як далеко знаходиться будинок від фронтової лінії?
b. Знаходилися поблизу військові або військові склади в момент обстрілу Вашого будинку / квартири?
c. Зовні Ваш будинок не нагадує військовий об'єкт?
d. Як далеко від Вашого будинку до лікарні, школи, церкви, університету?
e. Які є ушкодження?
 
 
4. Ви, Ваші знайомі або родичі отримали поранення внаслідок атак української армії, або атака / вибух викликали боязке поведінку або травму?
Дайте відповідь на наступні наші запитання:
a. чи перебували Ви поблизу військових об'єктів фронту?
b. чи перебували Ви в житловому районі, в якому знаходилися військові?
c. чи перебували Ви в церкві, школі, лікарні, університеті, або в іншому громадському місці?
d. характер Виший травми або Ваших знайомих / родичів?
e. чи є медичні документи про це?
f. чи були свідки в той момент, коли сталося поранення?
g. точна дата поранення?
h. вкажіть, будь ласка, точне місце, де Ви або Ваші близькі були поранені.
 
 
5. Ваші родичі або знайомі були вбиті українською армією?
Дайте відповідь кілька запитань:
a. чи перебував убитий поблизу воєнних об'єктів або поблизу фронту?
b. чи перебував убитий в житловому районі, де були відсутні військові?
c. чи перебував убитий в церкві, школі, лікарні, університеті, або в іншому громадському місці?
d. яке пошкодження призвело до смерті?
e. чи є медичні документи про це?
f. чи були свідки в момент, коли це сталося / в момент смерті?
g. точна дата події / смерті?
h. вкажіть, будь ласка, точне місце події / смерті
 
Важливо !!! Якщо Вас стосується один з 5 пунктів, то проінформуйте нас, будь ласка, і по можливості надайте офіційні документи і докази. Також дуже важливі свідки.
Нам необхідна можливість запросити Вас для розмови при адвокаті / комісії.
 
Будь ласка, залиште дані, як ми можемо зв'язатися з Вами (адресу, номер телефону) Будь ласка, додайте, якщо можливо, копію паспорта.